Barkat Trade
Ремонт ноутбуків
Ми надаємо послуги з швидкого вирішення проблем, що виникли з ноутбуком. Скористатися послугами сервісу можуть власники не тільки ноутбуків відомих марок, але власники досить рідкісних моделей.
Чистка ноутбука:
Регулярне профілактичне чищення ноутбука і заміна термопрокладок проводиться для того, щоб продовжити термін служби ноутбука і уникнути збоїв в його роботі.

Детальніше...
Заміна комплектуючих:
Більшість поломок ноутбуків - це заміна розбитої матриці і залитої клавіатури. Основна причина виходу з ладу матриці сучасних ноутбуків - механічні пошкодження, які призводять до появи тріщин на матриці, або її кріпленні, важелях і інших елементах.

Детальніше...
Складний апаратний ремонт:
Апаратний ремонт найчастіше пов'язаний з ремонтом компонентів материнської плати, і є найскладнішим, так як вимагає навику і досвіду інженера, тому як без знань і інструменту зробити такий ремонт не можна.

Детальніше...
Ремонт корпусу і петель:
Ремонт корпусу ноутбука - це гостра необхідність, яка вбереже ваш ноутбук від безлічі серйозних поломок. Так як пошкодження корпусу можуть спровокувати поломку «начинки» ноутбука, яка обійдеться вам в кругленьку суму.

Детальніше...

Ремонт материнської плати:
В даний час основні проблеми в материнських платах виникають через перегрів і вихід з ладу BGA чіпів: відеочіпів, «мостів» (північний, південний або комбінований), Mobile Express Chipset (наприклад HM55, HM65, HM76 і т.д.) і інших важливих чіпів.

Детальніше...

Ремонт відеокарти:
Зараз на більшості ноутбуків використовуються чіпи фірм Nvidia GeForce і Ati Radeon. Чіпи мають властивість при неправильній експлуатації виходити з ладу. Ви це помітите по смугах і артефактів на екрані ноутбука, надалі ноутбук просто не включиться

Детальніше...

Ремонт блоку живлення:
Ремонт блоку живлення ноутбука зазвичай необхідний, коли при його підключенні до ПК зарядка не відбувається, індикатор не горить, іноді можуть виникати шуми усередині нього. Причиною може бути обрив всередині шнура або все ж вся справа в самій платі всередині блоку: щось перегоріло або окислювалося, пластинки розхиталися

Детальніше...

Залиште заявку
На швидкий та якісний ремонт вашого ноутбука
Виберiть послугу:
Ваші дані не будуть передані третім особам.
Виникло питання?
Звертайтеся до нас будь-яким зручним способом:

E-mail: barkat.asc@gmail.com
Соцмережі: Facebook | Instagram | Telegram
Телефони:
+38 (0532) 600-500
+38 (066) 691-8060
+38 (098) 498-7475